MajjaHarToVakre♥♥ Skrevet 17. januar 2007 #1 Skrevet 17. januar 2007 Så ett annet innlegg her, det var nesten litt skremmende.. Med tallet 8 og greier, som var datoen hun fant det ut på.. og alt annet stemte:) Klarer du det på noen få, som du får sterke signaler på? Eller er det håp for alle?? Tror du at du kan prøve på meg??? 240584 Kjempefint hvis du gidder altså
Lillegull og spiren Skrevet 17. januar 2007 #2 Skrevet 17. januar 2007 hei:) klart jeg kan prøve på deg,men ikke alltid det stemmer da:) ja noen føler jeg veldig mye på og det bare dukker opp bilder hele tiden,det er litt rart for meg også når det stemmer så mye,så derfor et det gøy med tilbakemeldinger:) hva lurer du på da:) grei med noen spørsmål:) får inn noe med dyr hos deg`?hmm
MajjaHarToVakre♥♥ Skrevet 17. januar 2007 Forfatter #3 Skrevet 17. januar 2007 ¨Ha ha, dyr ja.. vi har hunden til pappa på besøk en uke, sammen med vår valp, og det er TEXAS her!!! Tja... jeg lurer jo fryktelig på om jeg blir gravid snart da.. venter jo så spent.. og om alt går bra evt..
Lillegull og spiren Skrevet 17. januar 2007 #4 Skrevet 17. januar 2007 ja får opp litt stress rundt noen dyr:) får opp at du blir gravid i mars jeg..er jo en liten stund til,så jeg håper jeg tar feil på den da..ønsker deg lykke til:)
MajjaHarToVakre♥♥ Skrevet 17. januar 2007 Forfatter #5 Skrevet 17. januar 2007 Ja, du traff midt i blinken på den første.. mye stress med dyr her gitt;) Så da håper jeg du treffer på den andre å Nå ble jeg veldig glad, litt lenge til, men bare glad hvis vi får det til uten problemer jeg:) Får håpe du bare blandet sammen mars og januar;) ha ha.. Men tusen hjertelig takk for svar:) Beste jeg har hørt på lang tid!! Lykke til du også Fått noen til å spådd deg da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå