Gå til innhold

redd, har litt blødninger


Gjest

Anbefalte innlegg

Skrevet

har fått litt mensen-lingdenes i dag, ikke så veldi mye ,har jo lest litt om at d ikke e så uvanlig, andre som har hatt d samme eller?

har legetime 20 februar, men bør æ dra dit før tru?? takk for svar..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

er du langt på vei da? jeg blødde bittelitt i uke 5 og da sa jordmoren at det bare var fosteret som gravde seg ned i livmorsveggen så d var ikke noe farlig :-) men visst det er mye blod og smerter bør du oppsøke lege, ihvertfall få en ringetime!

Skrevet

takk ;) ringte lege å fikk d samme svaret,kunne komme hvis æ ville men d va ikke nødvendi for 9 av 10 hadde litt så hu.. så d går vel bra. d e heller ikke så my bare bittelitt, så d herre bli flott sjø.. ;) glæde mæ.

Skrevet

har opplevd både SA,Ma og normale svangerskap med blødninger.Min erfaring er at blødningene/smertene kan være helt like.Blødde minst med MA.Synes du burde få en ultralyd for å slippe å uroe deg.Det finnes ikke noe bedre enn å se det lille hjerte slå,etter at du har hatt blødninger.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...