Vips69 Skrevet 17. januar 2007 #1 Skrevet 17. januar 2007 Eg er så tørst heile tida. Er i veke 26 og drikk no 3,5 liter vatn om dagen. Skulle jo i teorien ha sprunge på do heile tida, men det gjer eg ikkje. Er dette normalt? kan ikkje huske at det var slik med fyrstemann.
Anonym bruker Skrevet 17. januar 2007 #2 Skrevet 17. januar 2007 Tror det kan være lurt å sjekke blodsukkeret ditt. Kanskje kan det være svangerskapsdiabetes. Lurt å få det sjekket
Vips69 Skrevet 18. januar 2007 Forfatter #3 Skrevet 18. januar 2007 Er det også noko? Det må eg få sjekka hos legen. TusenTakk for tipset.
Cygnusalia Skrevet 18. januar 2007 #4 Skrevet 18. januar 2007 Hei! Jeg har vært utrolig tørst hele svangerskapet og har "dilla" på vann... Har flere ganger blitt testet for sv.diabetes, men det har jeg ikke. Jeg drakk også veldig mye under forrige svangerskap. Ta deg en tur til legen, vi er jo alle forskjellige!
amilde 11.06 Skrevet 18. januar 2007 #5 Skrevet 18. januar 2007 Jeg er også så tørst. kaldt vann smaker som den søteste eplenektar. kan ikke få nok vann. Jeg drikker ofte så mye at magen blir så full at jeg bare må kaste opp etterpå. Klarer liksom ikke helt å stoppe når jeg setter vannglasset til munnen.Jeg skal og sjekke om svangerskapsdiabetes, men jeg hadde det slik forrige gang også. da sto jeg ofte opp om natta for å drikke en liter vann.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå