lene1984 Skrevet 17. januar 2007 #1 Skrevet 17. januar 2007 De tre første mnd var jeg helt vannvittig dårlig. Den siste mnd har jeg vert bra.. men nå er den tilbake!! Ligger her med bøtta foran meg og håper å få spy litt.. Dette er helt pyton !! Noen andre som fortsatt er dårlig? Noen måte å bli bedre på?
oktoberjentene;) Skrevet 17. januar 2007 #2 Skrevet 17. januar 2007 uff.. ikke si sånn a.. hehe jeg var også vanvittig dårlig de 3 første mnd.. fortsatt sykmeldt faktisk.. har begynt å bli bedre nå.. hipp hurra.. håper ikke det kommer tilbake igjen da.. men hvis det blir et problem så vet jeg at man kan ta afipran stikkpille inntil 7 mnd.. det har hjulpet meg veldig.. fikk det av legen selvfølgelig.. ellers så kan du sikkert de andre triksene. spise hver time osv.. håpe det går over snart da... ikke godt å være sånn.. trøsteklem
Anonym bruker Skrevet 17. januar 2007 #3 Skrevet 17. januar 2007 Et av symptomene på uvi er kvalme. Kvalmen min forsvant etter en behandling=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå