Gå til innhold

Så utrolig trøtt!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Her kommer enda et syteinnlegg fra meg da....

 

Sitter her på jobb og synes såååå synd på meg selv!

Har knapt sovet noe i det hele tatt siden lørdag, jenta sparker og er turbo, vondt i ryggen og varmt/kaldt hele natta.

Sover max 3 timer pr. natt.

 

Så nå er jeg virkelig utslitt, men får liksom ikke sove på dagen heller, da det samme er det samme. Så det vil ikke nytte å ikke dra på jobb for å sove hjemme.

 

Noen andre som kjenner seg igjen? Det hører vel med at man skal sove mindre, men dette kan da ikke være normalt?

 

Er 31+4, så har enda lenge igjen..

 

Klem fra

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er ikke i helt samme situasjon. Er tvillinggravid og sykemeldt. Det jeg sliter med akkurat som deg er søvn.

Har du prøvd å være sykemeldt eller delvis sykemeldt? Et lavere tempo i hverdagen kan hjelpe litt mot søvnen. Jeg har merket at psykisk påfristning har negativ virkning på søvnen min selv om jeg sovner med en gang jeg legger meg.

Skrevet

Ja, jeg er 25% sykemeldt for tiden, og vil nok være det fram til permisjonen. Dette pga. vondt i ryggen/hofte/bekken når jeg sitter over lengre tid.

Burde kanskje vurdere å øke den til 50%....

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...