Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

lurer på hva er galt. blir ikke ravid. jeg å min samboer har prøvd i 2 år. men blir ikke gravid. mensen har bare blitt borte å har ikke vert her på lenge. hva kan jeg gjøre???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan jo være du er gravid nå?hvor lenge har mensen vært borte?ta en tur til legen så får dere se om alt er bra..Forferdelig å gå sånn å vente å vente.Ring legen din å bli henvist til gyn.Håper alt ordner seg for dere.

Skrevet

Gå til lege og få utredning. Lite noen her kan gjøre, desverre...

 

Lykke til!

Skrevet

Kontakt en gynekolog!, vi gjorde det( en privat, ellers veldig lang vente tid) og der ble det ble da tatt en rekke blodprøver av meg + innvendig UL og sædprøve av min mann. Etter at de ikke fant noe galt fikk jeg pergotime tabl. Men så lenge du ikke har mens, vil du mest sannsynlig få et medikament for å få tilbake mensen også starter du opp med pergotime den 5 blødningsdagen. Lykke til

Skrevet

nei gravid er jeg ikke. har vert borte i et halv år.vert til lege å gu men dem sier det ikke r noe galt. hva skal jeg gjøre

Skrevet

har ikke hadd mens på leng.. emn vill bli gravid.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...