Nickoline med 2 jenter Skrevet 14. januar 2007 #1 Skrevet 14. januar 2007 Og vi venter ei jente til!!! Hun jordmoren var veldig forskitig med å si kjønnet, men skjekket to ganger. Så nå kan jeg kanskje bruke alle de fine kjolene en gang til :-) Og alt var selfølgelig vel med barnet, noe jeg for så vidt visste etter 4 ul`er. Så her i heimen er det gleeeeeedesrus!
Nenya^juni2010 Skrevet 14. januar 2007 #2 Skrevet 14. januar 2007 Gratulerer med en liten jente:D Og at alt var bra med nurket:) Ser du har samme termin som meg og.. morro:)
Kaktus 14.06. - 11 dager Skrevet 14. januar 2007 #3 Skrevet 14. januar 2007 HURRA. Vi venter en gutt denne gangen. Hadde samme termin som deg, men den ble flyttet til 14. Blir spennende å følge hverandre!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå