Nordlys 06 og 07 Skrevet 13. januar 2007 #1 Skrevet 13. januar 2007 Hei... Denne gangen sliter vi med å finne gutte og jentenavn. Vi vil også at navnene skal passe til kasper. Er det noen som har noen navneforslag til oss?
Nordlys 06 og 07 Skrevet 13. januar 2007 Forfatter #2 Skrevet 13. januar 2007 de navnene vi så langt har tenkt på er: Jentenavn:Mathea, Andrea og Oda Guttenavn: Isak, Tristan og Iver Men vi er langt fra enige.....min samboer og jeg.....
Synnøve_Solbakken Skrevet 13. januar 2007 #3 Skrevet 13. januar 2007 Emil Mikkel Fredrik Synne Rikke Frida/Fride Julie Vilde
Anonym bruker Skrevet 13. januar 2007 #4 Skrevet 13. januar 2007 Jeg liker alle jentenavnene, men ikke så godt guttenavnene du foreslår. Av jentenavnene tror jeg at jeg ville valgt Kasper og Oda. Nei, vet sannelig ikke. De er like fin alle tre alternativene:) Kasper og Nora Kasper og Maja Kasper og Andrea Kasper og Frida Kasper og Ingrid Kasper og Josefine Kasper og Mathea Kasper og Jenny Kasper og Mia Kasper og Aurora Kasper og Helene Kasper og Henrik Kasper og Jakob Kasper og Sebastian Kasper og Kristian Kasper og Elias Kasper og Jonas Kasper og Emil Kasper og Magnus
Nordlys 06 og 07 Skrevet 13. januar 2007 Forfatter #5 Skrevet 13. januar 2007 Takker for forslagene som er kommet....mange fine navn, men det er bare det at vi kjenner til så mange som heter det fra før... Er det noen flere som har noen forslag?
mortil3søtesmå Skrevet 13. januar 2007 #6 Skrevet 13. januar 2007 Ylva Ella Andrea Mathea Ronja Felix Bendik Elias Aron
Gjest Skrevet 13. januar 2007 #7 Skrevet 13. januar 2007 Kasper passet med Mathea og Isak Kasper og: Alvin Charlie Edvin Elliott Vincent Emrik Henry Jacob Ludvig Marco Mika Oliver Samuel Simon Theo Kasper og: Alma Ada Kajsa Ella Evelina Elvira Emmi Jasmin Livia Maiken Minéa Nova Saga Tuva
Nordlys 06 og 07 Skrevet 17. januar 2007 Forfatter #9 Skrevet 17. januar 2007 Hei, har ikke vært innom på noen dager...Mange fine forslag...bare så synd at samboeren min ikke liker noen navn!!!! sier nei til alt!!! Har vært på tidlig ultralyd...og vi tror kansje det blir en gutt den her gangen og..det var ihvertfall noe som stakk ut mellom bena, men det er jo ganske likt på jenter og gutter i uke 11 og 12. Så vi får vente å se til den ordinære ultralyden. Uansett...jeg har fallt helt for Emrik, og syns det passer bra til Kasper, men så var det sambo da!! Helt umulig dette her!!
Anonym bruker Skrevet 17. januar 2007 #10 Skrevet 17. januar 2007 Kasper og Iver! Det er finest av guttenavnene dine. Og jentenavn så må det bli Kasper og Oda!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå