Gjest Skrevet 13. januar 2007 #1 Skrevet 13. januar 2007 har nu tenkt så lenge på det att jeg synes det høres greit ut,vær ælig.
Gjest Skrevet 13. januar 2007 #2 Skrevet 13. januar 2007 Eg synes namna var litt for like, med a og s i begge namna. Det er så VANVITTIG vanskeleg å finne noko som passar saman med Elias (slit med det same problemet sjølv). Men kanskje etter å ha smakt litt på det så er det ikkje så rart med litt like bokstavar?
Gjest Skrevet 13. januar 2007 #3 Skrevet 13. januar 2007 nei det e Hans navnet æ slit med,fint ikke fint liksom,oldefaren min het det og vil gjerne bruke det.
#Aurora har tre gutter# Skrevet 13. januar 2007 #4 Skrevet 13. januar 2007 For og være helt ærlig så synes jeg det var litt små rart..liksom litt blanding av gammelt og nytt navn på en måte.Men når jeg sitter og sier Hans elias inni meg så låter jo det fint. Hans Arne Hans Even Hans Kåre Mange navn som passer til Hans....
Emilie Jeanette&Linus Matheo Skrevet 13. januar 2007 #5 Skrevet 13. januar 2007 gutten til vennina mi heter Marcus Elias.. fint navn det synes jeg.... hans?? ikke helt fortrolig med det jeg. men nå er det din unge og du som bestemmer navnet da.. kjenner en gutt som heter Hans Erik. det er ikke så verst da
Xenaen Skrevet 13. januar 2007 #6 Skrevet 13. januar 2007 Hm. har også litt problemer med det hans-navnet,. Her i nordnorge blir det jo lagt til han foran - han selias blir det å høres ut som. Men det er nok bare en vanesak!
Gjest Skrevet 13. januar 2007 #8 Skrevet 13. januar 2007 Jeg syns også navnene kræsjer litt, som nevnt, de er litt like også når man sier det høyt er det litt vanskelig å høre hvor det ene navnet slutter og det andre begynner. Men de er veldig fine hver for seg. Oldeforeldrene mine het Hans og Hansine!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå