Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg og min samboer har prøvd å bli gravide siden juli 2006. Vi har ei jente fra før, på 2,5 år, og syns nå det passer å få en til. første dag med menstruasjon var 21. desember, og jeg hadde eggløsning 5.januar (etter hva jeg tror jeg følte). Vi har hatt samleie annenhver dag, prøvd salvie the, som vi ble anbefalt, og de 2 siste dagene har jeg hatt litt "trykk" nederst i magen, kan kanskje minne om svake menssmerter. Kan ikke huske at jeg følte det sånn ved første svangerskap, så jeg er så usiikker. Har ikke ømme bryster, er ikke trøtt, så jeg er utrolig usikker. Må vel bare vente til neste helg med å ta en test.. Kan liksom ikke vente, er så spent!

 

Er det andre her inne som har eller har hatt den samme følelsen i magen, trykk, og litt "tyngde" der på en måte?

 

Please svar meg!! :)

Fortsetter under...

Skrevet

Kan du ikke ta en test da? :)

Skrevet

Må jeg ikke vente litt nærmere menstruasjon da? De fleste tester jeg har hørt om skal man ta i dagene rundt ventende menstruasjon..

 

Eller vet du om det finnes andre på markedet? :)

Skrevet

jeg har hatt før mens dagen :) har slått ut de :) QR testene har jeg brukt.

Skrevet

Hei!! Jeg hadde også siste menstruasjons første dag 21 desember!! Føler meg gravid,har hatt murring neders i magen siste uka,kan minne om menssmerter- er forferdelig trøtt hele døgnet, uansett hvor mye eller ofte jeg sover. Håper veldig at jeg er gravid,men skal prøve å ikke håpe for mye før en test i neste uke.

Vi får krysse fingrene begge to og håpe det beste!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...