Gå til innhold

200 dager igjen!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

hipp hipp hurra for meg! hehehehe.. :) og til alle dere andre her inne på 1. trimester! og 2. og 3. og alle sammen egentlig :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

har 204 dager igjen jeg, så du leder med 4 dager:)

 

Skrevet

Heisann!! Husker deg fra augustklubben?? Hoppet over til juliklubben etter UL jeg. Hvordan kan det stemme at jeg har 201 dager igjen med termin før deg?? Den er regnet på BIM.

Skrevet

hmm.. nei, det har seg vel sånn at mensterminen min er 29.juli.. men i og med at jeg har hatt litt lengre og litt ustabile sykluser på opptil 34 dager, regner jeg med at jeg havner i augustklubben, og at terminen blir flytta til rundt den 3 august ved den ordinære ulen i uke 18.. Men fram til da så bruker jeg bare menstermindatoen og holder meg inne på augustklubben. :) Jukser kanskje littegrann, men hadde vært så kjedelig å blitt kjent med alle på juliklubben først, og så forlate dem etter uke 18..!

Skrevet

Skjønner:) Det er utallige regnemåter etc, derfor måtte jeg sjekke ut:))

Forresten, nå har klokka tippet midnatt og jeg har 200 dager igjen!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...