Gå til innhold

HJELP!!!! ER DET MULIG - SE HER !!??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er desperat!!! Kan ikke tro det er det mulig!!! Men det står en digital test at JEG ER GRAVID!!!!

Kan jeg stole på CB digital test? Løper rundt i huset for å lete etter flere, men fant bare en CB EL test også den slo ut at jeg hadde EL. Hjelp meg jenter, jeg hadde jo gitt opp håpet om å bli gravid....er jeg virkelig det hadde jo ett misslykket icsi forsøk i noveber med testdag i midten av desember.

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tror jeg ville loept paa apoteket og skaffet en test til.. Og om den og er positiv saa er det jo bare aa juble!!! ;-)

Skrevet

He, he gratulerer så mye. Det er jo helt utrolig. Dere har fått det til! :D

Glad for alle gode nyheter som kommer her for tiden, det trengs forå veie opp mot alle de triste..

 

Lykke til videre :)

Skrevet

Gratulerer så mye Bell. Du er nok garantert gravid. Masse lykke til videre.

Skrevet

Ja, men jeg hadde gitt opp....sa til samboeren at nå bare prøver vi den oppskriften jeg hadde lest på kjerringråd. Han tømte seg på 5 mensdag så fra dag 10 så hadde vi sex annenhver dag... er på dag 33 i dag pleier å ha ca 30 dg syklus.

 

Jeg er i sjokk!!!!!

 

Skrevet

Jeg som bare skulle t en test, for i dag skal jeg begynne med en ny runde akupunktur....neste forsøk er i mars hvor de skulle følge min egen syklus..

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...