(-: Ida&Tilde sin mams :-) Skrevet 9. januar 2007 #1 Skrevet 9. januar 2007 Hei alle sammen! Ble tipset om denne siden av Mirabell83 (tusen takk, her var det litt mer liv ja!) Jeg er en jente på 24 år fra Stavanger. Har foreløpig termin 5 september, og gleder meg vilt mye! En liten baby er veldig etterlengtet! Er ellers sykepleier, og bor sammen med samboeren min i et hus vi kjøpte for ikke så lenge siden. Håper det står fint til med alle andre som har en liten septemberspire!
sept07+okt12 Skrevet 9. januar 2007 #2 Skrevet 9. januar 2007 Gratulerer masse og velkommen i klubben:) jeg har termin 12septemer..
~Mirabell&Knerten~ Skrevet 9. januar 2007 #3 Skrevet 9. januar 2007 Heia Mari24!Velkommen=)Morsomt at du kom hit. Ja, det er det mye mer liv enn på Mammanett, selv om det begynner å balle på seg med folk der også!=)
MiniMeAndMe+spire Skrevet 9. januar 2007 #6 Skrevet 9. januar 2007 Hei Mari24! Velkommen til meg og deg da... Har dere prøvd lenge, hvor langt er du på vei?
(-: Ida&Tilde sin mams :-) Skrevet 9. januar 2007 Forfatter #7 Skrevet 9. januar 2007 Vi prøvde ca ett halvt år før vi fikk det til. Er nå 6 + 1 på vei:-) kjempe fornøyd!!!
Celene -2.09.07~*HØYGRAVID*~ Skrevet 9. januar 2007 #8 Skrevet 9. januar 2007 Gratulerer velkommen hit.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå