Gå til innhold

litt morsom...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sønnen min (2år) fikk en virus infeksjon litt før helgen, og ligger nå hjemme med feber. Så innimellom må jeg stikke stikkpille i rompa hans.

 

Nå nettopp målte jeg feberen hans, og dem kom på 38.8, så da måtte jeg stikke en stikkpille i rompa. Og nå går stakkaren med stive bein, og er redd for å sitte for det gjør "aua i jompa".

 

Det er egentlig ikke noe morsom når gullet ditt ligger hjemme og er syk, men synet på at han skulle gå etter at jeg stakk det stikkpille i rompa hans....det er hvertfall noe jeg kommer til å huske lenge :)

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hihi :) stakkars liten..! jeg gir ikke stikkpille lenger, hadde aldri klart å stikke den opp i rompa lenger, men han fikk det før.. nå får han bare flytende pinex! den er like bra og smaker godt:) min er 2,9 år..

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...