Mammahjertet Skrevet 8. januar 2007 #1 Skrevet 8. januar 2007 Vi tenker på å ta en ferie uten lillemann til sommeren. Han vil være 22 mnd når det er aktuelt å reise. Hvor lenge kan jeg være borte uten at han savner meg alt for mye? Hvor lenge kan jeg være borte og fortsatt nyte ferien tror dere? Noen erfaringer? Det lengste vi har vært borte til nå har vært fire dager, og det har gått veldig fint. Han skal evt være hos besteforeldre som han er veldig glad i, og som han kjenner godt.
Salsa Skrevet 8. januar 2007 #2 Skrevet 8. januar 2007 Tror ikke jeg hadde prøvd mer enn en uke i første omgang. Hvis dere har vært borte i 4 dager uten problemer, så går nok det bra også. Tror det hadde vært verst for meg selv, jeg....en hel uke uten lillegull - uff!
Anonym bruker Skrevet 9. januar 2007 #3 Skrevet 9. januar 2007 tror ikke lengden i dager har så mye å si for de små. En ukes tid klarer han sikkert flott, men det er kanskje verre med dere:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå