Gå til innhold

kan jeg være??


har nr 3 i magen :) *har født*

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei!vi prøver og prøver.. :)

nå har det seg sånn at jeg skulle hatt menstruasjonen i går.. (ikke så lenge siden altså)

men jeg har ikke fått den enda.. har heller ikke vondt i rygg eller mage (noe jeg alltid får!!) hadde litt brun utflod i trusa i går og i dag.. Noen som har vert gravide før, og vet om det kanskje kan være noe på gang?? :) blir glad for alle svar!! :)

HÅÅÅPER!!! :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har aldri vært gravid, men det høres da ut som du kan være det?! Jeg hadde i alle fall testet hvis jeg var deg! Lykke til! :)

Skrevet

Ta en test :) Høres jo litt sånn ut da, men sist jeg var gravid og under hele svangerskapet hadde jeg ikke en dråpe blod e.l. så 100 % sikker kan jeg ikke svare deg. Bare en test kan det... i hvert fall 99 % sikkert. Lykke til!

Skrevet

har fortsatt ikke fått mensen! men har enda litt brun utflod.. hva tror dere?? tør ikke ta ta test!! har blitt skuffet så mange ganger før!!!

Skrevet

Kan hende du spotter da siden du har litt brun utflod. Etter jeg spottet noen dager så kom mensen. Så vent noen dager med å teste du... =)

 

Lykke til

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...