ole brum:-) Skrevet 7. januar 2007 #1 Skrevet 7. januar 2007 Grugleder meg! Blir spennende. Har en nydelig datter på 2 år. Fikk henne på første forsøk. Så har jeg hatt en mislykket vanlig forsøk og et mislykket fryseforsøk. Blir mer spennende for hver gang. Men jeg vet jo at det kan gå:-)
Ann-ch. Skrevet 8. januar 2007 #2 Skrevet 8. januar 2007 Hei solstrålen:-) Jeg starter også opp på sprøyter på onsdag.Har kortbehandling denne gang så starter på spray i morgen og sprøyter dagen etter. Og som deg har jeg en sønn på snart 3 år etter første forsøk.Dette blir mitt 4. og siste søskenforsøk. Lykke til.
Tullemor1 & Gullemitt :-) Skrevet 8. januar 2007 #3 Skrevet 8. januar 2007 Ønsker deg masse lykke til fremover... )))
miss 80 høygravid-ks 23.1.09 Skrevet 8. januar 2007 #4 Skrevet 8. januar 2007 Lykke til på snart siste etappe:) klem
RLDO Skrevet 8. januar 2007 #5 Skrevet 8. januar 2007 Jeg begynnte på lørdag. Mitt andre forsøk nå. Jeg skal på ultralyd til fredag og regner med uttak og innsetting neste uke. Blir spennende! Må si at jeg gleder meg til uttaket er over....er ikke det beste jeg har vært med på.... Lykke til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå