Gå til innhold

Når begynte dere å få mage?


ung_19

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har alltid vært tynn og nå er jeg i 16 uke men syntes liksom ikke magen vokser. Om morran er den jo som den var før jeg ble gravid.

Jeg var hos jordmor for en uke siden da fikk jeg jo høre hjerte og alt var bra men jeg bekymrer meg liksom fordet. Når begynte dere å få mage?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Rundt uke 25 fikk jeg mage... :) Var veldig bekymret jeg også, følte liksom aldri den kom... Men... Bare å være tålmodig... Finnes de som så og si aldri får skikkelig mage også vet du ;)

Skrevet

Nei alt er sikkert bra:) men blødde så mye de tre første mnd så derfor jeg er så bekymret men var på UL i uke 12 da var alt bra:)Hvor er du fra da?

 

Skrevet

Er fra Jæren... :)

Hadde også blødninger en del i begynnelsen, men er nå i uke 35 så tror alt skal gå bra denne gangen.. ;) Tror det er veldig vanlig at man bekymrer meg, jeg gjør det desverre en del fremdeles... ;)

 

Hvor er du fra da?... Er det din første?

Skrevet

Syns ikkje du ska uro deg førr d, syns du har et luksus problem;p

Bynnte å få mage fort, har ikkje lagt på meg nåkka særli, men magen e ganske så gravid, d sånn at fålk kommentere kor fort stor eg bei, ikkje nåkka gøy,,

Skrevet

jeg er i uke 13/14 men har allerede fått litt mage.. er ikke sånn at jeg ser gravid ut eller noe, men jeg hadde helt flat mage før jeg ble gravid og nå er det en liten kul helt nederst, hehe. tviler på at du trenger å bekymre deg. min søster hadde heller ikke noe særlig mage før etter 3-4 mnd og heller ikke min mor. så lenge alt er bra med babyen og den vokser som det skal er det nok ikke noe problem:D bare vær glad du kan bruke normale klær en god stund fremover:P

Skrevet

ja det er sant:)Tenkte å bestile meg sånn 3D ul jeg:) Jeg er fra Lillestrøm Omr=)hvor er Jæren?

Skrevet

ikke tenk så på det med magen.... mamman min skulle levere permisjonspaprirer på jobben når hu var 8 mnd på vei med meg.. (på regnskapsavd hvor de ikke kjente a.) og de kikka bare rart på a.. "er du gravid liksom!!!" ingen kunne se hu var høygravid.. så ikke alle får mage nei.. mens jeg ser ut som jeg er klekkeklar nå og er 6 mnd på vei..

Skrevet

Se selv på min mage: www.laprincessanuestra.piczo.com =)=)

Skrevet

Jæren er... Ja, litt vanskelig og definere Jæren egentlig... Men kommer fra en bygd ca 1 time fra Stavanger.. ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...