Gå til innhold

Jeg leter etter en barndomsvenninde av meg, noen som vet hvordan ??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

Da jeg gikk på ungdomsskolen kom det ei jente fra usa som begynte i klassen vår. Vi fikk god kontakt og ble gode venner, hun flyttet så til Trondheim hvor vi fortsatte kontakten, så flyttet hun til Oslo, og etterhvert mistet vi kontakten helt. Jeg vet ikke hvor i verden hun er fortiden, det hadde vært så morro å bare ringt henne. Tenker mye på hvordan hun har det i dag. Noen som vet hvordan jeg skal finne henne ??

Kan jo være hun også har flyttet til usa igjen, hvem vet.

 

Håper noen kan hjelpe meg : )

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva med å google henne, søke på telefonkatalogen eller spørre andre som kjenner henne? Siden hun ikke har holdt kontakten kan det jo være at hun ikke vil ha kontakt med deg?

Skrevet

Nå driver jo Opplysningen 1881 og har reklame på tv hvor de sier å kunne finne folk (og fe) i utlandet også! Prøv det du.

Skrevet

unødvendig å svare at hun kanskje ikke vil ha kontakt.dårlig dag??

stå på, hun blir kanskje kjempe glad for å høre fra deg etter flere år:)

Skrevet

......veldig enkelt.

 

Først søker du på nettet, så søker du i internasjonale telefonkataloger, så i internasjonale e-mail-kataloger.

 

Finner du henne ikke da, tar du en enkel liten telefon til Frelsesarmen,

http://www.frelsesarmeen.no/pages/side.aspx?nr=2227

 

Koster deg kun kr. 600 i bidrag til dem........

 

Lykke til.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...