lili1 Skrevet 7. januar 2007 #1 Skrevet 7. januar 2007 Hei. jeg skal begynne på min første kur med pergo søndag, og jeg både gleder meg og gruer meg. Jeg har fått beskjed om å ta 2 tabletter om dagen. Men ingen ting om det er på dagen eller på kvelden, en om gangen eller begge sammen??? Når og hvordan skal tablettene taas?? Er dt noen av dere som har brukt pergo som kan fortelle meg om hvordan jeg skal ta disse? om dere kan svare meg idag så hadde det vært stooooor hjelp for meg.. takk :-)
jåsjenta Skrevet 7. januar 2007 #2 Skrevet 7. januar 2007 Hei! Når jeg gikk på pergo, så tok jeg tabelettan om mårran til sånn høvelig samme tid:)
susse Skrevet 7. januar 2007 #3 Skrevet 7. januar 2007 Hei på deg! Du skal ta tab. samtidig men om du tar dem på dagen eller kvelden er det samme så lenge du holder det til det samme hver dag, Lykke til Klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå