Tita&Tage Skrevet 6. januar 2007 #1 Skrevet 6. januar 2007 Vesla har fått diare og det renner gjennom alt av klær. Også prinsessebody og longs som jeg liker så godt...... Jeg la på nylonvask (beste flekkfjerner jeg vet om) med en gang og vasket like etterpå på 40 graders ullprogram. Men etter vask var det fortsatt store brune flekker på klærne. HJELP! Noen som har noen tips? Kan klærne berges?? Sitter flekkene på for alltid nå??? Håper noen kan hjelpe!!!
Kamilla, Daniel&Sanne Skrevet 6. januar 2007 #2 Skrevet 6. januar 2007 Har du Vanish? Jeg synes den virker veldig bra på vanskelige flekker:)
Fjusa Skrevet 6. januar 2007 #3 Skrevet 6. januar 2007 Vær litt forsiktig med Vanish på ull. Jeg prøvde det og synes klærne ble stive og kløete å ha på etterpå.
Tita&Tage Skrevet 6. januar 2007 Forfatter #4 Skrevet 6. januar 2007 Åh, du er en knupp! Skal styrte på butikken på mandag og kjøpe.
Tita&Tage Skrevet 6. januar 2007 Forfatter #5 Skrevet 6. januar 2007 hmmm. kanskje jeg skal la være da... det virker som om klærne er helt rene. Og at fargen er "svidd" vekk av bæsjen... hehehe hvis noen skjønner hehe. Den rosa fargen er liksom blitt lys lys brun, men ulla ser ellers ren ut. Kanskje jeg skal farge den i en mørkere rosa farge????
Kamilla, Daniel&Sanne Skrevet 6. januar 2007 #6 Skrevet 6. januar 2007 FUnker sikkert å farge den. Men jeg har prøvd vanish på ull altså, og det gikk fint det! Bare du er forsiktig og ikke bruker altfor mye liksom. Men det er jo selvfølgelig en vurderingssak;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå