ღMaria har TO prinsesserღ Skrevet 6. januar 2007 #2 Skrevet 6. januar 2007 det kan svi,klø,bli rød,hovendt....eller så kan det hende du ikke emrker det..det gjorde ikke jeg nå..
Anonym bruker Skrevet 6. januar 2007 #3 Skrevet 6. januar 2007 Er kanskje det jeg har da. Det klør,og når jeg klør så begynner det å svi, blir rødt og hovent. I tillegg har jeg hvit klumpete utflod. Kan jeg få noe i mot dette når jeg skal til jordmor?
ღMaria har TO prinsesserღ Skrevet 6. januar 2007 #4 Skrevet 6. januar 2007 det er ikke morro med sopp..men gå på apoteket og kjøp canasten 500ml...med krem og pille..da fører du pillen inn i skjeden med finger,ikke den staven..så kan du smøre rundt omkring der nede..du kan godt vente med å gjøre dette til etter du har snakket med jm,for å høre om hun syns du skal ta det...men det er ikke farlig å ta det uten "tilatelse"..jeg har nettopp gjort det selv..nå er alt bra=)
Anonym bruker Skrevet 6. januar 2007 #5 Skrevet 6. januar 2007 Får høre med jordmor, skal snart på kontroll! Takk for svar!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå