*Rutletutt* Skrevet 5. januar 2007 #1 Skrevet 5. januar 2007 Samboer insisterer på dette navnet om vi skulle få en jente....jeg vet ikke helt...noen synspunkt? Har en Tobias fra før - passer de sammen?
prebs Skrevet 5. januar 2007 #2 Skrevet 5. januar 2007 Jeg synes det er fint-og anderledes. Kanskje det blir det neste "store" navnet etter Emma,vi tar jo etter svenskene. Passer bra med Tobias.
*Rutletutt* Skrevet 5. januar 2007 Forfatter #3 Skrevet 5. januar 2007 He he, ja kanskje det - da er det bedre å være føre var i så fall:o) Har en venninne som heter dette. Hun bor ikke på disse kanter lenger, så vi sees ikke mye, men har kontakt enda. Er det litt rart å bruke navnet til en som en kjenner sånn....? Syns det er litt rart å tenke på å skulle ha en datter som heter det samme som en venninne, men samtidig har jeg jo bare gode assosiasjoner med navnet...
prebs Skrevet 5. januar 2007 #4 Skrevet 5. januar 2007 Det blir bare hyggelig å kalle opp etter henne. Jeg hadde iallfall blitt glad for det. Klem igjen fra
<3 Vila & Lille <3 Skrevet 5. januar 2007 #5 Skrevet 5. januar 2007 Jeg synes Gunilla er veldig fint, og ikke så vanlig i Norge. Tobias og Gunilla passer godt sammen! Og angående det med venninna, så tror jeg i likhet med prebs, at hun bare ville satt pris på at du kalte opp jenta di etter henne:)
Gjest Antarctica Skrevet 5. januar 2007 #6 Skrevet 5. januar 2007 Fint og koselig. Min avdøde bestemor het nesten det samme, og Gunilla er fint. Ellers er det Gunni, Gunnel og Gunnhild i samme slangen, de kan også vurderes.
Love my kidz Skrevet 6. januar 2007 #7 Skrevet 6. januar 2007 Jeg synes det er kult, søtt og litt rampete. Jeg har også det navnet på lista mi =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå