Augustas Skrevet 5. januar 2007 #1 Skrevet 5. januar 2007 Hei jeg lurer på om noen av dere som har flere småbarn velger å kombinere å ha de litt større barna hjemme med kontantstøtte, imens man er hjemme i fødselsperm med minsten? Er det lov å motta fødselspem og kontantstøtte når man har flere barn hjemme samtidig?
Anonym bruker Skrevet 5. januar 2007 #2 Skrevet 5. januar 2007 Ja det kan du og nei det ville jeg personlig ikke gjøre for den elste kan bli veldig slitsom når du nå amme og bruke mye tid på den nye babyen. Spesielt hvis den allerede har vært i barnehage tidligere og nå plutselig skal være hjemme uten noen å leke med.
Augustas Skrevet 5. januar 2007 Forfatter #3 Skrevet 5. januar 2007 Det har du sikkert rett i, stor sjanse for ar eldste mann kan bli sjalu når det plutselig kommer en til som tar mye tid. Men hvis jeg har den eldste hjemme helt til nr 2 blir født er jeg samtidig redd for at hun kan føle seg tilsidesatt dersom hun plutselig skal gå i barnehage og ikke får være hjemme med mor lengre.. Noen med erfaring?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå