Xzux Skrevet 5. januar 2007 #1 Skrevet 5. januar 2007 På nyttårsaften sa en veninne av meg at jeg ikke måtte ut i en stamp og bade... Gjelder dette boblebad også`?? Skal på tur med den collor fantasy om noen helger, og har hørt det var boblebad og slikt der... kan jeg ikke oppi der heller da??? hm.... Pga varmen eller?
MrsMoo Skrevet 5. januar 2007 #2 Skrevet 5. januar 2007 Det har noe med varmen/bakteriene. De anbefaler ikke boblebad - lettere å få lavt blodtrykk når man går gravid. Og dersom det blir lavt nok så kan man visst besvime. Og så var det de bakteriene da! Kos deg på tur!
Mammaen til Noah Aleksander Skrevet 5. januar 2007 #3 Skrevet 5. januar 2007 fikk advarsel om det igår i å ang boblebad,har ikke noe med lavt blodtrykk,men bakterier.boblebad e bare springvann uten klor,så det kan komme masse bakterier i skjeden.håper du ble noe klokere :-) men hun sa å bade i boblebad/stamp hjemme det gjør ingenting.
ღMaria har TO prinsesserღ Skrevet 5. januar 2007 #4 Skrevet 5. januar 2007 varmen tror jeg ikke er farlig,men har noe med at det kan bli for varmt for deg osv..ikke for babyn da..=) jeg fikk beskjed om at jeg ikke skulle ta boblebad..men kunne ta bastu..hvis jeg ikke var der lenge å passet godt på osv..=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå