(Muskat) Skrevet 4. januar 2007 #1 Skrevet 4. januar 2007 ...har ennå ikke fått karakteren. Huff, det er grusomt å la meg måtte vente så lenge! Det er en avsluttende karakter også, jeg har jobba skikkelig mye med den, og føler at det er en enten/eller-karakter. Sender snart klage til skolen om den ikke kommer snart. Skal iallefall kontakte eksamenskontoret og mase litt i morra!
findus Skrevet 5. januar 2007 #2 Skrevet 5. januar 2007 Ja, ring og spør hva som har skjedd. Det hørtes jo veldig rart ut! Lykke til!
Torill-83 Skrevet 5. januar 2007 #3 Skrevet 5. januar 2007 hehe eg og hadde ein eksamen som det var sensur på 21.des. eg fekk beskjed i dag om at det var gått fint (altso eg stod!!!) eg var skikkeleg bekymra for at eg var strøke. eg manglar svar på to eksamenar men eg trur dei er ok, om dei er det er eg ferdig allmennlærar!! håpar det har gått fint med deg og!
(Muskat) Skrevet 5. januar 2007 Forfatter #4 Skrevet 5. januar 2007 Neida, eksamenskontoret hadde ikke fått inn noen ting når jeg ringte i dag morges, så nå må jeg vente hele denne helga også! Grrr.
findus Skrevet 8. januar 2007 #5 Skrevet 8. januar 2007 Men NÅ har du vel hørt noe...? Gikk det bra med deg?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå