Anonym bruker Skrevet 4. januar 2007 #1 Skrevet 4. januar 2007 Er overvektig med ganske stor og slappe bryster (brutalt ærlig!!!),og sliter virkelig med å finne bikini. Noen som har noen råd/tips om hva slags bikini en kan ha (form) ?? Takk,jenter!!
Anonym bruker Skrevet 16. januar 2007 #4 Skrevet 16. januar 2007 trenger hjelp ang størrelser, bruker 90 D, hva blir det her på bikinier?
Anne Marte Skrevet 28. mai 2007 #5 Skrevet 28. mai 2007 noen somhar kjøpt bikini derifra? For jeg synes ofte at selvom toppene passer i cup'en , har den ofte for smale stropper, og dermed ikke godt nok hold?! Noen erfaringer derifra?
Anonym bruker Skrevet 21. juni 2007 #6 Skrevet 21. juni 2007 jeg kjøpte faktisk tråleposer fra en fiskebåt som skulle selges.. og sydde selv.. desverre trodde greenpeace at det var en ny dyre mote og mente det var dyremisshandlig å drive å kle på en hval, helt til de så det var meg da.. de unnskylte seg, men mente jeg kanskje burde holde meg hjemme.. så jeg ikke fikk en stor harpun i meg.. de ba meg å bade i basseng fra nå av.. men problemet var at da jeg var i bassenget begynte de å kaste fisk uti til meg, og ville jeg skulle lage trix med en ball.. hmm.. tror jeg skal holde meg hjemme jeg.. ;o)
Gjest Skrevet 21. juni 2007 #7 Skrevet 21. juni 2007 Huff, ja galgenhumor hjelper kanskje litt..... Men jeg fant bikini på lindex i 90 d
♥ anonym♥ Skrevet 23. juni 2007 #8 Skrevet 23. juni 2007 Min ligger i skapet og er en trekant-bikini som egentli er for liten... :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå