Anonym bruker Skrevet 3. januar 2007 #1 Skrevet 3. januar 2007 I går kveld da jeg hadde lagt meg begynte det plutselig å klø på lårene, på framsiden og mellom lårene. Så fikk jeg et rødt-prikkete utslett, som elveblest eller noe. Har aldri hatt dette før, noen som vet hva det kan komme av?
L.april Skrevet 3. januar 2007 #2 Skrevet 3. januar 2007 Jeg vet ikke hva det kan være.. men fikk det samme for 3 dager ca. siden. Masse røde prikkete utslett.. men nå har det roet seg litt! Det klødde ikke noe særlig ,men kansje det bare er at vi har spist noe eller bare er litt mer ømfindtlige når vi er gravide.. hvem vet ? jeg skal til jordmor på mandag, så jeg får høre hva det kan ha kommet av da!
aprilbaby2007 Skrevet 3. januar 2007 #3 Skrevet 3. januar 2007 Hvis det er elveblest vil det vel gi seg snart ( i løpet av noen dager). Ei venninne av meg hadde svangerskapskløe, men det mener jeg startet på magen og så videre på kroppen(men det var også småprikkete).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå