Anonym bruker Skrevet 2. januar 2007 #1 Skrevet 2. januar 2007 Hei! Min søster er gravid, f.09.03.86. Menstermin er 24.08.07. Beholder hun barnet? I så fall: blir det gutt eller jente? Tvillinger?Kommer barnefaren til å bry seg? Takk!
Anonym bruker Skrevet 4. januar 2007 #3 Skrevet 4. januar 2007 Jeg får opp at hun vil beholde barnet og at det blir en gutt. Når det gjelder barnefaren får jeg opp at han ikke er/vil være interessert.
Anonym bruker Skrevet 4. januar 2007 #4 Skrevet 4. januar 2007 Takk for svar! Lurer på hvordan svangerskapet blir også; kosthold og røyk blant annet. Ser du guttenavn også? Og når kommer hun til å føde? Hva med fødselen, hvordan forløper den seg, og hvem er med på denne? Stor hilsen fra meg til deg!
Anonym bruker Skrevet 4. januar 2007 #5 Skrevet 4. januar 2007 Jeg får opp at svangerskapet vil gå fint. Kostholdet vil bli sånn vanlig, ikke sånn spesiellt sunt, og heller ikke dårlig. Når det gjelder røyk får jeg opp at hun vil trappe ned, men at hun ikke klarer å slutte, men det kan være at hun ikke røyker under svangerskapet, men starter igjen etterpå også. Pleier ikke å spå navn, men får opp Sander og nikolay. Hun vil føde før termin, får opp ca 6dager før. Fødselen vil gå bra, ingen komplikasjoner e.l Klarer ikke helt å se hvem som er med på fødselen, men får opp mor, eller bestemor da, til barnet
Anonym bruker Skrevet 4. januar 2007 #6 Skrevet 4. januar 2007 Tusen takk! Blir på en måte litt beroliget av å lese dette, det er bra! Ser du noen ny kjæreste på henne? Blir det noe mellom henne og en som er kokk, 20 år han også. Trolig 86-modell.
Anonym bruker Skrevet 6. januar 2007 #7 Skrevet 6. januar 2007 Dytt Siste spørsmål her! Du skal få vite utfallet når den tid kommer Igjen takk!
Anonym bruker Skrevet 7. januar 2007 #8 Skrevet 7. januar 2007 Jeg får opp at det er muligheter for et forhold mellom de ja. Men når jeg prøvd å få opp et kort på henne, får jeg opp et kort som sier at hun bør gi slipp på det kjente, og tørre å utforske det ukjente. Hvis hun ikke tørr å prøve, og er hele tiden redd for å feile vil det ikke skje så mye der. Men så lenge hun prøver er det store muligheter for et forhold.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå