Gå til innhold

noen som sliter med smerter fra rifter og klipp?


Anbefalte innlegg

Skrevet

ble klipt, er nå gått 4 uker siden fødsel, men er enda ikke grodd. Å ha sex er helt uaktuelt nå. truser, bind og olabukser er noe herk. vondt å gå, og sitte ennå. Noen som har det slik?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

huff je det er kjipe greier.. hadde vondt da jeg hadde født første gang. denne gangen kjenner jeg ikkje noe som kan minne om at jeg har født for nøyaktig 4 uker siden..kjente ikkje noe like etterpå heller.

Skrevet

men hold ut!! det går seg til:-)

Skrevet

så merkelig.... det er nå 17 dager siden jeg fikk jenta mi.. og ble syd fra a til å... men her er alt i orden og sex hadde vi for første gang igjen igår... det er veldig viktig og holdde det mest mulig reint og tør... litt vanskelig når man fortsatt blør... men prøv på det

Skrevet

Jeg revna en del og det kjennes enda (3 1/2 uke siden fødselen). Går fint å sitte, men vondt når jeg går mye, da river det skikkelig i stingene. Ellers kjennes det litt ubehagelig stramt ut, litt som at de har snurpa meg litt for hardt sammen... Går bedre uke for uke så det går seg vel til:-)

 

God bedring!

Skrevet

jeg ble også klipt, deter nå 4 uker siden,,, alt grodde på litt over en uke og stingene er vekke.sex er heller ikke noe problem nå... men var litt skummelt i begynnelsen,,, var så redd

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...