gutt07<3spire*i*magen<3 Skrevet 2. januar 2007 #1 Skrevet 2. januar 2007 noen med erfaring ell som vet? utflod er jo som regel flytende og gul/hvit, kremaktig... ihverfall så er den det hos meg=P så... etter jeg hadde tørket meg etter og ha vært på do igår så, så jeg en klump som var blanding mellom gul og blank og i klumpen var det hvite tråder.. den var ikke veldig seig, men den satt sammen og var ikke flytende, en klump rett og slett.. den var litt rund og på str med en rosin ell noe sånt.. hvis det er det jeg tror: slimproppen.. er det den tro? hva tror dere? ikke alle slimpropper er like store vel?? hmm.. hehe. er i uke 35+2.. om noen har svar så hadde det vært bra=) klem fra
enda en Skrevet 2. januar 2007 #2 Skrevet 2. januar 2007 Mest sannsynlig er d slimproppen. Den kan gå i flere omganger, store elle små klumper, med el uten blod.
gutt07<3spire*i*magen<3 Skrevet 2. januar 2007 Forfatter #3 Skrevet 2. januar 2007 oki takk for svar=) men er det hvite tråder i slimproppen? alle er sikkert litt forskjellige men.. har din gått? åssen var din?
Gjest Skrevet 2. januar 2007 #4 Skrevet 2. januar 2007 Min gikk i stad... den var litt større enn en drue... og litt rosa falt i do, mens det var blankt, med litt hvitt her å der på den klumpen som satt i trusa!! Så gratulerer, da gikk proppen din;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå