*~**vips**~* Skrevet 2. januar 2007 #1 Skrevet 2. januar 2007 Hei. Har tenkt å kjøpe simo kombivogn, men før jeg bestemmer meg vil jeg gjerne høre fra dere med dårlige erfaringer med denne vogna. Kom med alt som er negativt (hvis det overhodet er noe da). På forhånd tusen takk for innspill:)
mammmamia ** Skrevet 2. januar 2007 #2 Skrevet 2. januar 2007 TUUUUUUUNGGG, TUNG TUNG TUNG..! Og svæææær..! Om du har liten bil, vond rygg eller skal mye inn og ut av bilen er den nok ikke det beste valget... Vurderte selv denne pga stor bag, men slo det veldig fort fra meg!
mammmamia ** Skrevet 2. januar 2007 #3 Skrevet 2. januar 2007 Men bagvogna til Simo er genial..! Stor plass, veier mye mindre enn kombivogna og er god og lun... :-) Men ville nok heller gått for en helt annen vogn jeg da ;-)
Gjest Skrevet 2. januar 2007 #4 Skrevet 2. januar 2007 Alle sier den er så tung,jeg syns ikke det.Elsker simo'en våres jeg! Den er så lun,romslig og 'trygg'.
Anonym bruker Skrevet 2. januar 2007 #5 Skrevet 2. januar 2007 Jeg eeelsker vår simo kombi, og gleder meg til bruke den på nestemann. Den er litt tung,sammenlignet med en trille, men ellers er det intet negativt å si. Jeg falt pladask første gang jeg så den i butikken,og var så stolt da jeg fikk trille babyen i vogna. Men etter å ha hengt inne på nybaktmamma.com, oppdaget jeg at simo var upop og sært. Jaja, dem om det, hver sin smak! Bare se deg rundt neste gang du er på trilletur: Hva ser best ut, en baby som ligger i en liten og åpen OTH/Quinny etc bag, eller en som ligger lunt nedi en god og romslig simobag?!?
Anonym bruker Skrevet 2. januar 2007 #6 Skrevet 2. januar 2007 TUUUUNG vanskelig å legge sammen understellet, tar stor plass i bil
millsen© Skrevet 3. januar 2007 #7 Skrevet 3. januar 2007 det eneste litt dumme er at det er litt liten oppbevaringsplass i vognen. det er kun det brettet underst, og det faller av hvis du går mye i trapper med vognen. ellers en super vogn.
*~**vips**~* Skrevet 3. januar 2007 Forfatter #8 Skrevet 3. januar 2007 takk for svar. Det var som forventet, og jeg holder fortsatt en knapp på vogna;)
Mrs. Bouquet Skrevet 3. januar 2007 #9 Skrevet 3. januar 2007 Tung og stor ja. (har en selv) Alle venninnene mine har den, og ingen av dem har brukt den som sportsvogn særlig lenge. Men her har det liksom vært obligatorisk å ha den vognen, har drømt om den siden jeg var trillepike selv.
Cipra har 2 jenter Skrevet 3. januar 2007 #10 Skrevet 3. januar 2007 Jeg hadde først Brio kombi med lillemor, den var også stor og tung, men ble fort hengslete og knirkete, jeg har dårlig erfaring med Brio, og kommer nok ikke til å gå for det denne gangen. Kjøpte Simo City trille, eller noe sånt etterpå, ganske lik sportsvogn, den har jeg vært kjempefornøyd me, ingenting å klage på, så det blir nok Simo på meg denne gangen, ikke helt bestemt om jeg skal kjøpe bagvogn eller kombi da Lykke til med vognvalget
Gjest Skrevet 3. januar 2007 #11 Skrevet 3. januar 2007 Tung er den ja, men jeg syns ikke det er negativt... Det gjør at den er stødig og god og trille! Jeg har selv kombi, også har jeg akkurat kjøpt Quinny freestyle. Men glad jeg fikk lov til og beholde simoen. For quinnyen virker ikke så varig som simo...
Anonym bruker Skrevet 3. januar 2007 #12 Skrevet 3. januar 2007 Jeg har kjøpt den i dag, har vært rundt en evighet å prøvd vogner - falt for Simo - stor bag er et stort pluss.
Mammas_2_solstråler <3 Skrevet 3. januar 2007 #13 Skrevet 3. januar 2007 tung tung og tung, tar mye plass, og jeg synes den blir fort vinglete. Kalasjen detter av hele tiden!! (Har en selv) Men når det er sagt så er den lun, grei å trille,god i vinterføre!! Jeg venter nestemann om 3 mnd, og jeg kommer ikke til å bruke min simo vogn mer. Har rett og slett fått vondt i ryggen av den. Bor i blokk, og det er slit å få den opp trappa. Jeg kommer til å ha den som sovevogn i barnehagen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå