Jeenie Skrevet 2. januar 2007 #2 Skrevet 2. januar 2007 http://images.emmhost.com/BABYPAKKE/babypakke.asp?id=eOf6j0m0EZMeeex
Bebbies i magen Skrevet 2. januar 2007 #3 Skrevet 2. januar 2007 Du kan gå på apoteket og spørre etter den. Da fyller du ut et skjema på apoteket, eller gå inn her: http://images.emmhost.com/BABYPAKKE/babypakke.asp?id=eOf6j0m0EZMeeex&PARTNER=PAMPERS her er et skjema som du kan fylle ut, skrive ut og ta med til apoteket. Lever det der så får du pakken utlevert. Det er masse fint i pakken. Jeg jobber på apotek, så jeg har alt hentet meg pakken. Masse nyttig og fint
snartmammapåny Skrevet 2. januar 2007 #4 Skrevet 2. januar 2007 åååja:) Den pakken hadde jeg nesten glemt. Var det ikke 3 mnd før temin man kunne hente denne?
MammaChicka og Even Nikolay Skrevet 2. januar 2007 #5 Skrevet 2. januar 2007 Er den gratis eller koster den noe?
Anonym bruker Skrevet 2. januar 2007 #6 Skrevet 2. januar 2007 Jeg har akkurat bestilt en på nettet. Den er GRATIS og du kan hente den 3 måneder før termin til 3 måneder etter at barnet er født. Når du bestiller den på nettet får du en kvittering som du tar med på apoteket.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå