Gå til innhold

ammer dere rett før babyen skal legge seg?


Anbefalte innlegg

Skrevet

eller ammer dere før dere steller osv? jeg ammer på sengen så legger jeg gutten min ned i vuggen sin.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har ammet i senga fra dag en...hun er nå 10 mnd og jeg gjør det enda! koser seg hun da

Skrevet

jeg ammer i senga etter stell

så sovnet hun med puppen

kanskje det er ikke noe god vane for jeg flytter henne i egen seng etter at hun sovner og sover ca. 5-10 min

så må jeg forsiktg flytte henne og hvis hun våkner da må alt på nytt igjen

nå hun har blitt større ca 7 kg og dette blir vanskelige....

 

har samsovnet flere ganger opp til kl.6 om morgenen

nå er det ikke så mye fare for krybbedød nå er hun 5,5 mnd

 

men det sier så at ikke er god vane å sovne med pupp- forstår ikke helt hvorfor....

 

kanskje blir det vanskelig å avvene...

 

Skrevet

steller og ammer-legger..men prøver å legge han våken..så jeg ammer i stua:)

Skrevet

Oda sovnet med puppen til hun var ca 5 1/2 mnd, helt til hun godtok smokken. Det var ikke noe problem å legge henne våken i sengen sin etter det. Jeg har sittet med henne til hun har sovnet alt fra noen minutter til 20 min. Ikke noe å avvenne her ihvertfall, har lagt henne i 7:30 - 20 tiden når hun har visst at hun er trøtt og da har det gått som en lek.

Skrevet

Du som sier at det ikke er noe fare for krybbedød når babyen er 5,5mnd bør kanskje oppdatere deg litt. Det er fare for krybbedød helt til de har blitt mange år!

Skrevet

Her er det stell,grøt så amming på rommet. Sovner sjeldent ved puppen så han blir lagt våken så han sovner av seg selv. Han er 6,5mnd.

Skrevet

her steller vi og tar på pysj,så gir vi han grøt og vann åsså avslutter vi med pupp i sofan på stua... da blir han som oftest ganske søvning,av og til sovner han også...og vi legger han :)

Skrevet

Her er det kveldsmat, stell/bad, et lite eventyr, så pupp, så senga! Så er det natta! =)

Skrevet

Grøt først, så på med pysj, kose&leke litt til hun er ordentlig trøtt, og da kjøre innpå med pupp før hun bæres inn i seng.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...