Anonym bruker Skrevet 1. januar 2007 #1 Skrevet 1. januar 2007 Fikk tlbake mensen ordentlig for første gang på lillejulaften. Saken er den at jeg blør enda, og jeg blør normalt aldri lengre enn 5-6 dager og siste dagene er da bare sånn resteblod. (sry for ekle detaljer) Men her kommer det friskt blod hele tida?! Er ikke sånn kjempemasse nå, men nok til at jeg begynner å lure. Er det vanlig eller bør jeg kontakte lege?
Sivalur Skrevet 1. januar 2007 #2 Skrevet 1. januar 2007 Mener jeg har lest at første mens etter fødsel kan være litt lenger/kraftigere enn vanlig.
Hoppetussa Skrevet 1. januar 2007 #3 Skrevet 1. januar 2007 Den første mensen kan være forskjellig fra slik den var før fødsel. Men hvis du er usikker om et par dager, hadde jeg ringt legen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå