Anonym bruker Skrevet 30. desember 2006 #1 Skrevet 30. desember 2006 Hvor viktig er det å få behandling for lungebetennelse tro? Har tre uker igjen og lurer på hva denne lungebetenennelsen og intense hostinga kan føre med seg? Typisk å få sånn når legekontoret er stengt!!!
Anonym bruker Skrevet 30. desember 2006 #2 Skrevet 30. desember 2006 Jeg ville iallefall fått det sjekka!
Anonym bruker Skrevet 30. desember 2006 #3 Skrevet 30. desember 2006 Kommer vel ann på hvilken type lungebet du har. Men du bør få behandling. Hvordan vet du at det er lungebet foresten?? Legevakten har vel åpent????
**engel** Skrevet 31. desember 2006 #4 Skrevet 31. desember 2006 Eg har hatt lungebetennrlse velding mange ganger da eg ikkje altid er like flink å ta aestmamed. min når eg er litt forkjøla. Der er to typer lungebetennelse. Kald- når du har lite eller ingen feber. Varm- som gjer mykje feber. Det er vondt å puste og hoste er heller ikkje så veldig behageleg. Det er farleg med lungebetennelse når ein går gravid. UNgen kan få ein infeksjon lik din å faktisk kan han dø av det. Så ver så snill å kontakte legekontoret så snart som muleg viss der er mistanke om lungebetennelse. Du skal da leggast inn til overvåking for å vere sikker på at babyen har det bra. Det har i allefall eg måtte, og det var veldig greit å føle seg trygg på at ein er i trygge hender. Så ring til lege ¨så fort du kan.Lykke til og la høyre fra deg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå