Anonym bruker Skrevet 30. desember 2006 #1 Skrevet 30. desember 2006 Jenta vår vil stå i fanget hele tiden. Eller hvis vi leker på matte på gulvet. Vet at det ikke er helt bra å la dem stå for mye når de er så små (4 1/2 mnd). Men hun drar seg opp etter hendene og setter beina under seg og står selv. Og hun blir fryktelig fornærma hvis vi legger henne ned igjen. Så hva gjør man da? Etterkommer hennes åpenbare behov eller følger boka?
minsin- j27.08.06, j10.04.10 Skrevet 30. desember 2006 #2 Skrevet 30. desember 2006 hehe... madelen har også blitt litt sånn, det er gøy å se verden fra et nytt perspektiv. jeg lar henne stå litt men holder henne rundt midjen sånn at hun støtter ryggen og legger minst mulig vekt på føttene. sånn gjør jeg det, er ikke så "hysterisk" av meg, madelen sier i fra når hun er sliten.... en mellomting med andre ord:)
Hoppetussa Skrevet 30. desember 2006 #3 Skrevet 30. desember 2006 Så lenge hun klarer å dra seg opp selv så er hun jo ganske sterk. Jeg er enig med innlegget over, at hvis det ikke blir for lenge av gangen er det greit. Og hold henne mest mulig oppe så hun ikke får all vekta selv. Det gjør vi her.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå