Gå til innhold

Juni: Hvordan feirer dere nyttårsaften?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

ja, det er det... noen venner av oss skal ha fest på frogner og vi stikker vel innom og blir til rundt 9 tiden... deretter drar vi hjem og legger lille snuppa, og så feirer vi to det nye året med hummer og champagne. gleder meg og tror dette blir bra.

Har alltid bare brukt å kose meg hjemme med familien på nyttårsaften, og i år blir ikke noe unntak :)

Sambo har tatt på seg å jobbe nattskift natt til 1.nyttårsdag, ettersom vi ikke hadde noen spesielle planer likevel. Vi skal spise hjemme hos min familie, der samles vi mange, så drar Teodor og jeg hjem når sambo drar på jobb tenker jeg :) Gleder meg til maten jeg ! :)

Skal spise middag hos foreldrene mine, der blir vi litt utover kvelden. Så går vi opp til et vennepar av foreldrene mine. De bor på en gård høyt oppe på en ås så vi har utsikt over store deler av bygda, der legger vi Mathias til å sove og blir sittende utover kvelden/natten.

Jeg kommer til å være inne med Mathias når rakettene skytes opp. Men har god utsikt fra vindu da :)

Vi skal på fest hos et vennepar sammen med ca 14 andre. Vet de er voksne mennesker, så det går fint å ta med Tassen. Vi legger han på eget rom litt unna festen. Er hos han under rakettoppskytinga. Hvis han ikke får sove eller blir utrygg er det rett hjem. Det har gått veldig fint før, men nå har ha blitt eldre, og mer opptatt av hva som skjer rund han, så vi får se.

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...