Anonym bruker Skrevet 27. desember 2006 #1 Skrevet 27. desember 2006 Vet det høres litt rart ut, men jeg er nesten 100% sikker på at jeg har kjent liv...dette er 3 gangen jeg er gravid så jeg vet hvordan følelesen er, men kan jo ikke si det til noen for det er jo egentlig alt for tidlig. Så jeg håper ikke det er fler inni der.... noen som har føt det samme?
LilleMy med nr3 Skrevet 27. desember 2006 #2 Skrevet 27. desember 2006 jeg er også levende overbevist om at jeg har kjent noe. kjentes ut som en bitteliten boble som sprakk like over skambenet. kjent det to ganger, sist i går kveld. kan umulig være luft. er 10+6
vero86 Skrevet 27. desember 2006 #3 Skrevet 27. desember 2006 det skal ikke være muligt å kjenne noe så tidligt som i uke 10..Barnet er jo ikke stort i det hele tatt..Det er nokk bare luft. Jeg har vært gravid før, og når tarmene tuller og slik så er det så å si identisk med sparkene...
Cipra har 2 jenter Skrevet 28. desember 2006 #4 Skrevet 28. desember 2006 Jeg har kjent det noen ganger fra ca en gang i uke 12, dette er mitt andre svangerskap. Kjenner igjen hvordan det føles fra sist jeg var gravid
Pooos PoPpEkLaR :) Skrevet 28. desember 2006 #5 Skrevet 28. desember 2006 Trodde jeg kjente liv i uke ti, men det var nok luft.. nå er jeg i slutten av uke 12 og kjenner liv hver dag..folk får si hva de vil, men er helt likt som forrige sv.skap.
Anonym bruker Skrevet 28. desember 2006 #6 Skrevet 28. desember 2006 ja jeg kjente liv med andre mann i uke 12, denne gangen har det vært en uke før..... men det kan jo ha litt med hvordan livmora ligger også, det sa legen til meg....hvis ikke det er fler da????
Merida72 Skrevet 29. desember 2006 #7 Skrevet 29. desember 2006 Er nå i uke 13 og har kjent "boblene" en ukes tid. Fullt mulig. Dette er nurket som rører seg, er ikke i tvil. Er min nr. 2. Kjennes litt annerledes ut denne gangen enn med nr. 1, da var det "fiskehalen" jeg kjente første gangen jeg merket liv. Nå er det små "dult" eller "bobler". Men ingen svangerskap er helt like.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå