Anonym bruker Skrevet 27. desember 2006 #1 Skrevet 27. desember 2006 Hei alle sammen og en riktig god jul til dere alle! Ville nå bare høre om flere av dere er i samme situasjon som meg...... Jeg har ei tulle på 13 måneder og er nå i uke 25, ganske så tett med andre ord I det siste har jeg sliti litt med urinlekkasje - Det kommer en liten flom hver gang jeg hoster, nyser eller kaster opp (Har sliti litt med kvalme de siste dagene). Huff! Syntes dette er guffent og pinlig! Har jeg rett og slett blitt for vid der nede?? Er feig og signerer med anonym jeg
en liten i magen Skrevet 27. desember 2006 #2 Skrevet 27. desember 2006 Hvis du går inn på uke for uke til venstre her og leser på mors uke 25, kan du lese litt om knipeøvelser osv. Tror nok dette er veldig vanlig ja!
kfitjar Skrevet 27. desember 2006 #3 Skrevet 27. desember 2006 Knipe øvelser er kjempe viktig, og vil nok absolutt hjelpe deg. Lykke til!
Anonym bruker Skrevet 27. desember 2006 #4 Skrevet 27. desember 2006 tja jeg er i uke 26, og har knepet i 3 år...etter forriege fødsel...men begynte å lekke allerede i uke 18. men for noen hjelper vel knipeøvelser!! he he
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå