Anonym bruker Skrevet 26. desember 2006 #1 Skrevet 26. desember 2006 En venninne av meg skal fly i uke 37+3. hun har siste uken fått kolossalt mye vann i kroppen.. hvor lurt er det? flytur på ca 3,5 timer noen erfaringer
Gjest mammaen til Odin pluss 1imagen Skrevet 26. desember 2006 #2 Skrevet 26. desember 2006 Syns det er rart at ho i det hele tatt får lov av flyselskapet å reise så seint i svangerskapet. Vet du om ho har sjekket det ut? Tror ikke det er noe risiko å fly, men det er heller det at flyselskapet ikke vil måtte avbryte en flygning pga en haste fødsel.. Ja, og tror ikke e hadde turt pga blodpropp..
Anonym bruker Skrevet 26. desember 2006 #3 Skrevet 26. desember 2006 Jøss, trodde heller ikke det var "lov" å fly så seint..
Beatej80 Skrevet 27. desember 2006 #4 Skrevet 27. desember 2006 Jeg hadde ikke turt å fly i uke 37. En trenger legeattest om en skal fly etter uke 36 av svangerskapet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå