xnjil Skrevet 23. desember 2006 #1 Skrevet 23. desember 2006 Har fått uregelmessig menstrasjon siden MA seks måneder siden på 28-35 dager , og er livredd at jeg ikke kan bli gravid igjen pga ustabil syklusen min. Nå er det min 3 pp etter MA
Suss@ med 3 gutter Skrevet 23. desember 2006 #2 Skrevet 23. desember 2006 joda, du må begynne å tempe og teste med el tester..da finner du ut av det.. jeg å har ustabile syk, men bruker tester så finner jeg den.. eller begynte denn emnd da,,hehe får håpe jeg får det til å lykke til..
Gleder ossFØDEKLAR Skrevet 23. desember 2006 #3 Skrevet 23. desember 2006 Å joda, jeg er nygravid (testet pos i går) og har sykluser på 26-33 dager. Det som funket for meg var CB EL-test. De andre Qrespons og billigsticks var negative samtidig som CB EL var positiv. Og CB hadde rett. Husk at det som opftest er tiden fra TR til EL som varierer, mens tiden fra EL til TR som oftest er stabil.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå