Gå til innhold

HJELP!!!


StoltMammaForFørsteGang

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er hos svigermor i jula. Nå serveres sild til lunsj.... Og i kveld venter spekemat... Noen som vet om det er veldig dumt å spise dette nå før egget har festet seg? EL for tre dager siden

Videoannonse
Annonse
Gjest Bjørnen Collargol
Skrevet

Lev som normalt du og ikke tenk på det!

 

kos deg med julematen :-)

Skrevet

Det spiller ingen rolle hva du spiser, er du derimot gravid så skal man holde seg unna rakefisk :o) Spis med god samvittighet du ;o)

 

******* GOD JUL & GODT NYTTÅR *******

Skrevet

Poenget er at jeg ikke kan vite om jeg er gravid... Og lurer på hvor tidlig det man spiser kan påvirke. På matportalen sine sider står det at man verken skal spise røkelaks, spekemat eller sild... Er ikke så mye man ikke bør spise, men dette er jo ofte hvedingredienser når det er jul... Ordner seg vel. Smaker litt og verken håper eller tror at det kan påvirke noe særlig nå før egget i det hele tatt har hatt mulighet til å feste seg. Mistet sist, og er litt engstelig - det er derfor jeg spør.

Skrevet

Deler jo ikke noe med fosteret før etter 6 uker...så du er helt safe!

Skrevet

Takk for svar. Blir litt småparanoid i disse "prøvetider", og kanskje spesielt fordi det ikke gikk bra sist.

 

GOD JUL!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...