Anonym bruker Skrevet 22. desember 2006 #1 Skrevet 22. desember 2006 min lillegutt er straks 5 mnd... og eg legger han rundt 22.30 da har han fått grøt og 180 med MME... og da våkner han gerne opp igen rundt tolv.. er sulten igen og jeg gir han en flaske til... og så våkner han rundt 3 og skal ha mat igen , og så seks og så rundt 8... er dettte normalt eller? herregud er så sliten nå.. noen som har noen gode råd ang å få en rolig natt og få han til å sove hele natta
Anonym bruker Skrevet 22. desember 2006 #2 Skrevet 22. desember 2006 Er du sikker på at han er sulten? Kanskje det holder å gi ham smokken eller litt vann?
Lykkepiller Skrevet 22. desember 2006 #3 Skrevet 22. desember 2006 Har han vært sånn hele tiden? Lillejenta har sovet hele natta siden hun var en måned men i det siste har hun også begynt å våkne ca 4 ganger pr natt. Jeg fullammer da, men er sikker på at hun får nok. Tror kanskje det er tenner på gang. Kan det kanskje være tenner eller noe annet som plager ham?
Anonym bruker Skrevet 22. desember 2006 #4 Skrevet 22. desember 2006 han har vært sånn hele tiden egentli, kun når han hadde magekatarr da sov han igenom hele natten... a hører at di sier di blir urolige av tenner.. men eg tror ikke det er det det er med han lillegutten her
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå