heldige meg07 + en liten til Skrevet 21. desember 2006 #1 Skrevet 21. desember 2006 Haha, og så jeg som ikke hadde sett dypet av navlen min før jeg ble gravid... Den står heldigvis ikke så veldig langt ut da. Men hvis jeg bøyer meg på en sånn måte at jeg må bruke magemuskler så blir navlen en rett strek! Mye rart som skjer gitt! Noen andre som har fått rare mager?
Sanasol har 2 herlige jenter Skrevet 21. desember 2006 #2 Skrevet 21. desember 2006 Hehe navel er fra før av en rar ting, men enda mere rar nå. Min er litt sånn flat nå. Magen er rund som en ballong unntatt midt på, der er den litt butt. Ser skikkeig snålt ut :-)
Millapril Skrevet 21. desember 2006 #3 Skrevet 21. desember 2006 Åja, jeg har rar navel. Har en tydeligvis en stor føflekk inni navelen som nå ser dagens lys for første gang. Det ser skikkelig merkelig ut, som om noen kikke ut. Men min navel popper nok snart helt ut. Det er ikke så mye igjen akkurat. Moro!
Samsyn, Camilla og Therese Skrevet 22. desember 2006 #4 Skrevet 22. desember 2006 navlen ja, den er rar om dagen. Spesielt når jeg sitter godt tilbakelent i godstolen og ler....da popper den opp og ned hele tiden. ser kjempeteit ut hehe Og når jeg skal reise meg opp fra liggende, da blir magen seende merkelig ut. skikkelig spiss.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå