Gå til innhold

Til dere som har barn som får tenner!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan oppfører de seg?

 

Min er 3,5 mnd og hele 4 tenner er på vei opp:) Han sugler maaassse, spiser litt dårligere og sover lite på dagen.

 

Bare litt gøy å høre hvordan deres baby er!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja her er det ikke noe gøy for å si det sånn...

Han har feber og snørrete i tillegg til at det kommer en tann oppe. han er 9mndr og 4.tanna på vei nå. Han har vært sutrete og sovet dårlig når de andre kom også, også spiser han ikke noe mat, jeg ammer han bare.

Men så søte de er med de små tennene sine :)

Skrevet

grinete, veldig travel i munnen, tydelig kløe og vondt inni der. hjelper med dentinoxx.

Skrevet

hey hey trur min gutt på 4 måneder får tenner.. han er kjempe surven og gaper og stapper ting i munnen hele tiden.. sover veldig lite om dagen og.. men eg verken ser eller kjenner tenner men trur dere det kan vere tenner fordi om.. så det høres nesten ut som dem to har samma symptomer..??? eller?

 

Skrevet

Akkurat de dagene de brøt ut så hadde han mageproblemer. Først ble han kjempehard i magen, kom ut en klump! Etterpå fikk han veldig løs mage. Det tyngste er vel kanskje at han er så hyper på dagtid!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...