HappyJoy Skrevet 18. desember 2006 #1 Skrevet 18. desember 2006 Jeg er i 30.uke og formen min er blitt ganske fin de seneste 2 ukene. Bekkenløsningen har stabilisert seg og de vonde sammentrekningene jeg har hatt hele svangerskapet er borte. Jeg har en stoor mage som er tung å bære, men noe annet hadde jo vært rart. Noen dager er tyngre enn andre, men stort sett går det greit. Har plutselig fått ødemer i bena så støttestrømpene fra min tid som nattevakt er tatt frem. Gleder meg masse til jul!! Hvordan er formen til dere andre??
75 modell og mamma til 6 Skrevet 18. desember 2006 #2 Skrevet 18. desember 2006 Hei hei, jeg venter ikke tvillinger i dette svangerskapet, men har et par på 9 år. Den flotteste tiden i svangerskapet med tvillingene var fra uke 30 å til fødselen ble satt igang i uke 39! Så nyt sluttinnspurten og lykke til videre.
HappyJoy Skrevet 19. desember 2006 Forfatter #3 Skrevet 19. desember 2006 Så hyggelig at du sier det! Jeg er så glad for den formen jeg har nå og vil gjerne beholde den litt til!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå