findus Skrevet 17. desember 2006 #1 Skrevet 17. desember 2006 Jeg hadde en del kynnere ganske tidlig i svangerskapet, og det var jo lett å kjenne når de kom, selv om det ikke gjorde vondt. Men nå kan jeg ikke huske å ha kjent en eneste kynner på flere måneder. Er i uker 32 nå, så jeg synes det er litt rart. Den lille fyren inni magen ligger på tvers, da - og han har som hobby å trykke seg ut mot mageskinnet så magen skifter fasong: kjempegøy! Det kjennes litt "kynner-aktig" ut i blant... Men nå er jeg ikke sikker på om jeg ville kjent igjen en kynner hvis jeg fikk en en gang! Jeg har jo ikke hatt det siden magen var liten og søt - det må jo være helt annerledes nå? Er det flere som ikke kjenner kynnere? Kanskje jeg kjenner dem men ikke skjønner at det er kynnere siden de ikke kjennes ut som i begynnelsen...? Kan det ha noe å si at han ligger der på tvers og koser seg? Jeg kom plutselig på det, og synes det er litt mystisk.
Zoomer - lykkelig tobarnsmamma Skrevet 17. desember 2006 #2 Skrevet 17. desember 2006 Tror du skal prise deg lykkelig, jeg ) I mitt første svangerskap hadde jeg nesten ikke kynnere, men i dette har jeg masse... Babyen min lå også på tvers lenge, men jeg hadde kynnere alikevel. Nå har hun endelig lagt seg meg hodet ned, tror vi, men skal på en siste ul i morgen for sikkerhets skyld - er 35+5 i dag.
Søte små Skrevet 17. desember 2006 #3 Skrevet 17. desember 2006 Jeg er i uke 38, og har nesten ikke hatt kynnere. Min ligger også på tvers, så det jeg kjenner - og ser - er at magen spenner seg ut så det kjennes ut som om h*n skal trykke hodet gjennom magen.
findus Skrevet 17. desember 2006 Forfatter #4 Skrevet 17. desember 2006 hehe. ja. samboeren begynner å bli litt bekymra for at han til slutt skal *klare* å presse seg ut den veien... :-)
PetuniA *HøygraviD* Skrevet 17. desember 2006 #5 Skrevet 17. desember 2006 Jeg har faktisk ikke hatt en eneste kynner gjennom hele svangerskapet,som jeg har lagt merke til i alle fall... Så,det blir jo interessant
findus Skrevet 17. desember 2006 Forfatter #6 Skrevet 17. desember 2006 Hehe. Godt å høre at jeg ikke er helt rar, da. Eller i hvert fall: at det ikke bare er jeg som er det i så fall:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå