Loise 2barnsmor ღ Skrevet 17. desember 2006 #1 Skrevet 17. desember 2006 Nå kan man lage profil og da blir nicket oransje, og kan trykkes på. Så kommer profilen opp. Så kan man lagre venner og sende hverandre "mail" i en postkasse i profilen... Kjempeartig og virkelig på tide.. Jeg har savnet å kunne sende personlige meldinger på BIM... Og nå er det kommet *jippi* Jeg har laget meg profil,, så dere kan trykke på navnet mitt og se Klem fra meg, 28+5
Maisie Skrevet 17. desember 2006 #2 Skrevet 17. desember 2006 Hm, må kanskje lage meg en profil, jeg også. Ble litt forvirret da jeg logget meg på, og så at navnet mitt plutselig var orange. Men noen plasser var det svart. Hvorfor er det sånn? Har alle dere andre profiler nå?
selfangerkjerringa Skrevet 17. desember 2006 #3 Skrevet 17. desember 2006 Jeg tror dette er en funksjon som kom igang nå ved midnatt eller noe. De innleggene som er posta før det kom igang er svarte, de etter er røde - uansett om en har rukket å ornda seg en profil eller ikke. Jeg gikk inn og la inn profil, fordi jeg synes dette var litt gøy
findus Skrevet 17. desember 2006 #4 Skrevet 17. desember 2006 Så gøy! Det må jeg prøve! Skal vi se...
Loise 2barnsmor ღ Skrevet 17. desember 2006 Forfatter #5 Skrevet 17. desember 2006 Det ser ut til at den nye funksjonen kom i kraft i dag,, så alle får oransje navn og nick på sine nick når de skriver noe i dag,, alle tidligere innlegg forblir svart farge på nick.... Så det går an å trykke på alle sine nick som skriver i dag,, men ikke alle har laget profil da....
Maisie Skrevet 17. desember 2006 #6 Skrevet 17. desember 2006 Ja, denne funksjonen var ikke her i går, så den må være splitter ny. Har laget meg en profil nå, hehe.
Mammaja 120107 Skrevet 17. desember 2006 #7 Skrevet 17. desember 2006 Og jeg som trodde jeg hadde kommet inn på sider jeg ikke var ment å ha tilgang til og var i ferd med å sende en melding til moderator om det. he-he.
Loise 2barnsmor ღ Skrevet 17. desember 2006 Forfatter #8 Skrevet 17. desember 2006 hehehe,, ja, det har ikke akkurat vært så mye info om dette,, så jeg ble litt overrasket selv,. men nå har jeg skjønt poenget, og liker absolutt forandringen.... :0)
Loise 2barnsmor ღ Skrevet 17. desember 2006 Forfatter #10 Skrevet 17. desember 2006 Trykk på "Din egen side" til venstre her, i de oransje feltene.. Da skal det stå ved siden av ukeinfoen din... Der er det link til å lage profil...(Du må være innlogget for å gjøre dette)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå