Gjest Skrevet 15. desember 2006 #1 Skrevet 15. desember 2006 Ronja81. Fikk sms i sta, hu ba meg hilse og si at hun er lei seg for at hun ikke er her inne så ofte, men hun tenker på oss. Det samme gjelder vel egentlig meg også... klem!
åsså jeg da :=) Skrevet 15. desember 2006 #2 Skrevet 15. desember 2006 Så koslig da skjønner godt at dere ikke har så mye tid når dere har de små nurka på UTsiden av magen og så er det vel en del å gjøre nå som jula nærmer seg?? kose dere hjemme begge to
*Lucia* Skrevet 15. desember 2006 #3 Skrevet 15. desember 2006 Hils tilbake og spør hvorfor i He***** hun ikke har kringkastet navnet til jenta!! :-)
Gjest Skrevet 15. desember 2006 #4 Skrevet 15. desember 2006 det er nettopp det.. alt som skal gjøres nå i jula!! det skal jo liksom bli litt koselig her hjemme også! vasker klær og ammer til den store gullmedaljen!! for ronja sin del, så er det vanskelig å sitte foran pc`n.. noe jeg godt kan forstå.. men, men.. god jul!! klem
popkind Skrevet 15. desember 2006 #5 Skrevet 15. desember 2006 Så koselig, da!! Hils masse tilbake!!!!!!!! Klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå